Uudised

Meenutused. Heategevuste kuu. 16. jaanuar Veera.Korotajeva


Rohkem pilte

Jõuluajaga seotud ootusärevus meie koolipere jaoks sündis 28. novembril, mil kuulutasime kooli ühisel riivistusel välja jõulurahu ja heategude kuu. Rõõmsaks päevaks olid enamus meie kooli akendest kaunistatud juba imeliste aknakaunistustega, piduliku meeleolu aulas lõi paigaldatud ja kaunistatud jõulupuu ning iga klassi, õpetajate ja õpilasesinduse kaunistatud kindad võimaldasid luua ühiste jõududega uusaasta pärg. Kuu alguses ilmusid kooli paljudele ustele erinevad jõulukellad, mis tuletasid kõigile meelde, et praegusel erakordsel imede ajal on vaja teha soov ja nautida täielikult seda aega, tehes meie ümber head. Nii jõudsime oma jõulupühade ja kauaoodatud puhkuse finišisse. Viimasel esmaspäeval tuli teater Teine Taevas algklasside õpilastele aastavahetuse etendusega, misjärel mängisid näitlejad lastega lõbusaid mänge. Teisipäeva hommikul kõlasid aulas laste hääled. Algklassilapsed näitasid üksteisele oma erinevaid etteasteid, mille nad esimesel poolaastal ette valmistasid. Õhtul täitus aula tõelise maagia ja ühtsustundega. 4.-9. klassi õpilastele toimus uusaastalavastuse ettendus "Ajavargad", millest sai osa iga klass ja õpetaja, sest lisaks vastupandamatutele peategelastele nägime laval iga klassi etteastegaga, mis oli otseselt seotud etenduse tegevusega. Kuid peamine on see, et igaüks mõistis ise, et peab hindama iga päeva iga minutit, mitte raiskama aega asjata ja siis läheb elus kindlasti kõik hästi! Viimasel vaheaja eelsel päeval kõlasid aulas traditsiooniliselt uskumatult kaunid meloodiad Kiviõli Kunstide Kooli õpilastelt ja õpetajatelt, mis on juba aastaid traditsiooniliselt loonud pidulikku meeleolu nii direktori vastuvõtul õpetajatele kui ka 9 klassi õpilastele, millele järgnes puhvetlaud.

Jõuluajaga seotud ootusärevus meie koolipere jaoks sündis 28. novembril, mil kuulutasime kooli ühisel riivistusel välja jõulurahu ja heategude kuu. Rõõmsaks päevaks olid enamus meie kooli akendest kaunistatud juba imeliste aknakaunistustega, piduliku meeleolu aulas lõi paigaldatud ja kaunistatud jõulupuu ning iga klassi, õpetajate ja õpilasesinduse kaunistatud kindad võimaldasid luua ühiste jõududega uusaasta pärg. Kuu alguses ilmusid kooli paljudele ustele erinevad jõulukellad, mis tuletasid kõigile meelde, et praegusel erakordsel imede ajal on vaja teha soov ja nautida täielikult seda aega, tehes meie ümber head. Nii jõudsime oma jõulupühade ja kauaoodatud puhkuse finišisse. Viimasel esmaspäeval tuli teater Teine Taevas algklasside õpilastele aastavahetuse etendusega, misjärel mängisid näitlejad lastega lõbusaid mänge. Teisipäeva hommikul kõlasid aulas laste hääled. Algklassilapsed näitasid üksteisele oma erinevaid etteasteid, mille nad esimesel poolaastal ette valmistasid. Õhtul täitus aula tõelise maagia ja ühtsustundega. 4.-9. klassi õpilastele toimus uusaastalavastuse ettendus "Ajavargad", millest sai osa iga klass ja õpetaja, sest lisaks vastupandamatutele peategelastele nägime laval iga klassi etteastegaga, mis oli otseselt seotud etenduse tegevusega. Kuid peamine on see, et igaüks mõistis ise, et peab hindama iga päeva iga minutit, mitte raiskama aega asjata ja siis läheb elus kindlasti kõik hästi! Viimasel vaheaja eelsel päeval kõlasid aulas traditsiooniliselt uskumatult kaunid meloodiad Kiviõli Kunstide Kooli õpilastelt ja õpetajatelt, mis on juba aastaid traditsiooniliselt loonud pidulikku meeleolu nii direktori vastuvõtul õpetajatele kui ka 9 klassi õpilastele, millele järgnes puhvetlaud.