Õppetöö

Konsultatsiooniajad


 Konsultatsiooniajad, 1.poolaasta

Õpetaja Konsultatsiooni aeg
Ilona Bondarenko esmaspäev 14.00- 15, kokkuleppel
Svetlana Bondarevskaja neljapäev 14.00 -15.00, kokkulepel
Natalja Borodavina neljapäev 14.00- 15.30, kokkuleppel
Olga Borodkina

kolmapäev 13.15- 14.45, 
neljapäev 13.15- 14.45
kokkuleppel

Natalia Geimonen neljapäev 14.00- 15.00
Svetlana Chernysheva teisipäev 14.00- 15.00,
kolmapäev 14.00- 15.00
Natalia Golovanova teisipäev 12.15- 13.00,
neljapäev 13.15 - 14.00
Margarita Ivanova kolmapäev 14.15 - 15.00,
reede 13.15 - 14.00
Oxana Kein reede 12.00- 14.00 ja kokkuleppel
Irina Kryukova esmaspäev 14.00- 15.30
kolmapäev 15.00 - 16.00
Anneli Kustova teisipäev 13.15 - 14.15,
neljapäev 15.00 - 16.00
Elena Kuznetsova kolmapäev 13.20 - 14.00,
neljapäev 14.15 - 15.00
Julia Maslak esmaspäev 15.00 - 15.45,
neljapäev 14.15- 15.00
Galina Nikolajeva esmaspäev 15.00 - 16.00
neljapäev 15.00 -16.00
Oksana Pavelkovits esmaspäev 15.10 - 15.55
Aleksander Ragni kolmapäev 15.00 - 16.00
Natalia Samusseva neljapäev 14.15- 15.15 ja kokkuleppel
Tamara Simonovits esmaspäev 15.00 -15.45
kolmapäev 15.00 - 15.45
Roman Smolov kolmapäev 14.15 -15.00 ja kokkuleppel
Marina Strukova kolmapäev 14.00 -15.00
Rashid Sujumkulov  kolmapäev 14.00- 16.00 ja kokkuleppel
Tatjana Surkina esmaspäev 13.00- 15.00
Marina Tkatsenko esmaspäev 14.00 - 15.00
neljapäev 14.00 - 15.00
Sergei Tsaskin esmaspäev 15.00 - 16.00 ja kokkuleppel
Elviira Tsernoussova reede 14.10 - 15.30 ja kokkuleppel
Natalia Volonskaja teisipäev 13.10 - 14.00
neljapäev 13.10 - 14.00
   

 

 Konsultatsiooniajad, 1.poolaasta

 

Õpetaja Konsultatsiooni aeg
Ilona Bondarenko esmaspäev 14.00- 15, kokkuleppel
Svetlana Bondarevskaja neljapäev 14.00 -15.00, kokkulepel
Natalja Borodavina neljapäev 14.00- 15.30, kokkuleppel
Olga Borodkina

kolmapäev 13.15- 14.45, 
neljapäev 13.15- 14.45
kokkuleppel

Natalia Geimonen neljapäev 14.00- 15.00
Svetlana Chernysheva teisipäev 14.00- 15.00,
kolmapäev 14.00- 15.00
Natalia Golovanova teisipäev 12.15- 13.00,
neljapäev 13.15 - 14.00
Margarita Ivanova kolmapäev 14.15 - 15.00,
reede 13.15 - 14.00
Oxana Kein reede 12.00- 14.00 ja kokkuleppel
Irina Kryukova esmaspäev 14.00- 15.30
kolmapäev 15.00 - 16.00
Anneli Kustova teisipäev 13.15 - 14.15,
neljapäev 15.00 - 16.00
Elena Kuznetsova kolmapäev 13.20 - 14.00,
neljapäev 14.15 - 15.00
Julia Maslak esmaspäev 15.00 - 15.45,
neljapäev 14.15- 15.00
Galina Nikolajeva esmaspäev 15.00 - 16.00
neljapäev 15.00 -16.00
Oksana Pavelkovits esmaspäev 15.10 - 15.55
Aleksander Ragni kolmapäev 15.00 - 16.00
Natalia Samusseva neljapäev 14.15- 15.15 ja kokkuleppel
Tamara Simonovits esmaspäev 15.00 -15.45
kolmapäev 15.00 - 15.45
Roman Smolov kolmapäev 14.15 -15.00 ja kokkuleppel
Marina Strukova kolmapäev 14.00 -15.00
Rashid Sujumkulov  kolmapäev 14.00- 16.00 ja kokkuleppel
Tatjana Surkina esmaspäev 13.00- 15.00
Marina Tkatsenko esmaspäev 14.00 - 15.00
neljapäev 14.00 - 15.00
Sergei Tsaskin esmaspäev 15.00 - 16.00 ja kokkuleppel
Elviira Tsernoussova reede 14.10 - 15.30 ja kokkuleppel
Natalia Volonskaja teisipäev 13.10 - 14.00
neljapäev 13.10 - 14.00