Учебная работа

Время консультаций


1.

Bondarenko, Ilona

esmaspäev- 13.30- 15-00

ja kokkuleppel

2.

Bondarevskaja, Svetlana

neljapäev 13.15 - 15.10 

ja kokkuleppel

3

Borodavina, Natalja

neljapäev 14.15 - 15.30 

ja kokkuleppel

4.

Borodkina, Olga

teisipäev 12.30 - 14.00 kolmapäev 13.15 - 14.00  teistel päevadel kokkuleppel

9.A ja 9.B kokkuleppel

5.

Chernysheva, Svetlana

esmaspäev ja neljapäev - 13.15 - 15.00 

ja kokkuleppel

6.

Geimonen, Natalia

kokkuleppel

 

7.

Golovanova, Natalia

esmaspäev 13.15-14.00 kolmapäev 12.15-13.00

8.С, 6.А, 6.В, 6.С kokkuleppel

8.

Ivanova, Margarita

neljapäev 14.15- 15.00 reede 13.15-14.00

 

9.

Klein, Oxana

esmaspäev 14.15-15.00

kokkuleppel

10.

Kryukova, Irina

kolmapäev 15.00-16.00 neljapäev 15.00-16.00

 

11

Kustova,Anneli

esmaspäev kella 14.0015.00

kokkuleppel

12.

Kuznetsova,Jelena

 Esmaspäev 14.15-15.00; neljapäev  13.10-14.05   

kokkuleppel

13.

Laineste, Marianne

esmaspäev 13.00 - 13.45 

ja kokkuleppel

14.

Maslak,Julia

neljapäeval 13.20 - 15.20 

ja kokkuleppel

15.

Nikolajeva, Galina

esmaspäev 13.20-14.05

ja kokkuleppel

16.

Ragni, Aleksander

kolmapäev 14.00-15.00

ja kokkuleppel

17.

Ragni, Jelena

kolmapäev

14.00 - 16.00 

ja kokkuleppel

18.

Samusseva, Natalia

1.A teisipäeval 12.30. - 13.10.

reedel 12.20. - 13.05. 4.B, 6.B reedel 13.15 - 13.45 

ja kokkuleppel

19.

Simonovitš, Tamara

esmaspäev 13.20 -  15.30 neljapäev 14.20 - 15.30

 

20.

Smolov, Roman

kolmapäev 14.15 - 15.00

ja kokkuleppel

21.

Strukova, Marina

reede 14.0015.00

 

22.

Sujumkulov, Rashid

esmaspäev 15.10 -  16.00 neljapäev 15.10 - 16.00

 

23.

Surkina,Tatjana

esmaspäeval 14.15-15.00 reedel peale 6. tundi 

ja kokkuleppel

24.

Tkatšenko, Marina

 

kokkuleppel

25.

Tšaškin, Sergei

teisipäev 13.20-14.05

 

26.

Tšernoussova, Elviira

reede, 14.00

ja kokkuleppel

27.

Volõnskaja, Natalia

teisipäev 14:05 - 15:00 neljapäev 12:05 - 13:10

 

1.

Bondarenko, Ilona

esmaspäev- 13.30- 15-00

ja kokkuleppel

2.

Bondarevskaja, Svetlana

neljapäev 13.15 - 15.10 

ja kokkuleppel

3

Borodavina, Natalja

neljapäev 14.15 - 15.30 

ja kokkuleppel

4.

Borodkina, Olga

teisipäev 12.30 - 14.00 kolmapäev 13.15 - 14.00  teistel päevadel kokkuleppel

9.A ja 9.B kokkuleppel

5.

Chernysheva, Svetlana

esmaspäev ja neljapäev - 13.15 - 15.00 

ja kokkuleppel

6.

Geimonen, Natalia

kokkuleppel

 

7.

Golovanova, Natalia

esmaspäev 13.15-14.00 kolmapäev 12.15-13.00

8.С, 6.А, 6.В, 6.С kokkuleppel

8.

Ivanova, Margarita

neljapäev 14.15- 15.00 reede 13.15-14.00

 

9.

Klein, Oxana

esmaspäev 14.15-15.00

kokkuleppel

10.

Kryukova, Irina

kolmapäev 15.00-16.00 neljapäev 15.00-16.00

 

11

Kustova,Anneli

esmaspäev kella 14.0015.00

kokkuleppel

12.

Kuznetsova,Jelena

 Esmaspäev 14.15-15.00; neljapäev  13.10-14.05   

kokkuleppel

13.

Laineste, Marianne

esmaspäev 13.00 - 13.45 

ja kokkuleppel

14.

Maslak,Julia

neljapäeval 13.20 - 15.20 

ja kokkuleppel

15.

Nikolajeva, Galina

esmaspäev 13.20-14.05

ja kokkuleppel

16.

Ragni, Aleksander

kolmapäev 14.00-15.00

ja kokkuleppel

17.

Ragni, Jelena

kolmapäev

14.00 - 16.00 

ja kokkuleppel

18.

Samusseva, Natalia

1.A teisipäeval 12.30. - 13.10.

reedel 12.20. - 13.05. 4.B, 6.B reedel 13.15 - 13.45 

ja kokkuleppel

19.

Simonovitš, Tamara

esmaspäev 13.20 -  15.30 neljapäev 14.20 - 15.30

 

20.

Smolov, Roman

kolmapäev 14.15 - 15.00

ja kokkuleppel

21.

Strukova, Marina

reede 14.0015.00

 

22.

Sujumkulov, Rashid

esmaspäev 15.10 -  16.00 neljapäev 15.10 - 16.00

 

23.

Surkina,Tatjana

esmaspäeval 14.15-15.00 reedel peale 6. tundi 

ja kokkuleppel

24.

Tkatšenko, Marina

 

kokkuleppel

25.

Tšaškin, Sergei

teisipäev 13.20-14.05

 

26.

Tšernoussova, Elviira

reede, 14.00

ja kokkuleppel

27.

Volõnskaja, Natalia

teisipäev 14:05 - 15:00 neljapäev 12:05 - 13:10