О нашей школе

Признания


  1. Klasside tunnustamine Euroopa Spordinädala eest (23.09.- 30.09.2021.a)
  2. Kuusakoski ja Telia käivitasid vanaelektroonika kogumine- NUTIJAHT Võitjad: 3.A, 5.A ja 7.A klassid oma kooliastmest
  3. XVI rahvusvaheline turniir „Kuldne sügis» 2021-2022 Kohtla-Järve koolinoorte loomemaja

 «Киви» tiim- 2.koht  (karikas)

  1. Samusseva , Maria, 8.a klass
  2. Kuzmenko, Polina, 8.a klass
  3. Grabova, Tatjana, 8.a klass
  4. Panfilova, Jelizaveta, 8.a klass
  5. Maksimova Irena, 8.a klass

 «Данон» tiim- 3.koht  (karikas)

  1. Sussarev, Andrei, 8.a klass
  2. Jeršov, Timur, 8.a klass
  3. Dmitrijeva, Jaanika, 8.b klass
  4. Trempel, Elisabet, 8.b klass
  5. Ilus Daniel, 8.a klass

Kooli turniir

Mälumängude turniir „Kuldne sügis 2021“

14.10.21    13.15-14.45

Итоги турнира

3-6 классы:

1-2 место - команда "Чебурашки " 3А

  1. Beljajev, Andrei
  2. Маršalak, Nikita
  3. Paap, Juri
  4. Ariana, Sahharova
  5. Melissa, Levitskaja
  6. Aljona, Javorskaja


1-2 место - команда "Неоновые миньоны" 5А

  1. Аgurejeva, Eliane
  2. Valk, Inga
  3. Маtskevitš, Daniil
  4. Toome, Tristian
  5. Тrempel, Vlad


3 место – команда " Алые паруса" 5А

  1. Eva Gerassimova
  2. Mišina, Amalia
  3. Šišova, Polina
  4. Sillat, Sabina
  5. Jost, Evelina
  6. Golubev, Nikita

4-5 место  – команда " Умники" 4 А

  1. Olesja, Kotšešova
  2. Jeltsova, Jelizaveta 
  3. Jeltsov, Artjom 
  4. Zakatov, Andrei
  5. Ilja  Mazajev


4-5  место – команда " Ромашки" 6 А

  1. Artjom Zakatov
  2. Müürsepp, Milena
  3. Koroljova, Fleyr-Lili
  4. Bojev, Artjom
  5. Matskevitš, Maksim
  6. Chifonov, Martin

7, 9 классы:

1 место - команда "Книжная гильдия" 9А

  1. Valk, Ilona
  2. Аrefjeva, Maria
  3. Boronilštšikov, Aleks
  4. Gunjašin, David
  5. Кuzmina, Valerija
  6. Jermakova, Alina


2 -3 место - команда "Весёлые нолики" 7А

  1. Felert, Rozali - капитан
  2. Maljutina, Edeline
  3. Agurejeva, Veronika
  4. Aljona Kurotškina
  5. Hudilainen, Mihhail


2-3 место - команда "Иллюминаторы" 8А

  1. Vilanski, Daniil - капитан
  2. Sobolev, Evelin
  3. Terljuk, Ksenija
  4. Petrov. Kirill
  5. Pahhomova, Eva

Natalja Borodavina Huviringi „Erudiit“ juht

Anu Kangur- sai tiitli „Parem koolitervishoiuode“ Ida-Virumaa keskhaiglast 18.novembril 2021.a

Kooli osalemine finaali konkursil „ÕPI KOOS BOSCHIGA“, kus oli valiti ainult 8 üldhariduskooli. Õpetaja – Aleksander Ragni

  1. Klasside tunnustamine Euroopa Spordinädala eest (23.09.- 30.09.2021.a)
  2. Kuusakoski ja Telia käivitasid vanaelektroonika kogumine- NUTIJAHT Võitjad: 3.A, 5.A ja 7.A klassid oma kooliastmest
  3. XVI rahvusvaheline turniir „Kuldne sügis» 2021-2022 Kohtla-Järve koolinoorte loomemaja

 «Киви» tiim- 2.koht  (karikas)

  1. Samusseva , Maria, 8.a klass
  2. Kuzmenko, Polina, 8.a klass
  3. Grabova, Tatjana, 8.a klass
  4. Panfilova, Jelizaveta, 8.a klass
  5. Maksimova Irena, 8.a klass

 «Данон» tiim- 3.koht  (karikas)

  1. Sussarev, Andrei, 8.a klass
  2. Jeršov, Timur, 8.a klass
  3. Dmitrijeva, Jaanika, 8.b klass
  4. Trempel, Elisabet, 8.b klass
  5. Ilus Daniel, 8.a klass

Kooli turniir

Mälumängude turniir „Kuldne sügis 2021“

14.10.21    13.15-14.45

Итоги турнира

3-6 классы:

1-2 место - команда "Чебурашки " 3А

  1. Beljajev, Andrei
  2. Маršalak, Nikita
  3. Paap, Juri
  4. Ariana, Sahharova
  5. Melissa, Levitskaja
  6. Aljona, Javorskaja


1-2 место - команда "Неоновые миньоны" 5А

  1. Аgurejeva, Eliane
  2. Valk, Inga
  3. Маtskevitš, Daniil
  4. Toome, Tristian
  5. Тrempel, Vlad


3 место – команда " Алые паруса" 5А

  1. Eva Gerassimova
  2. Mišina, Amalia
  3. Šišova, Polina
  4. Sillat, Sabina
  5. Jost, Evelina
  6. Golubev, Nikita

4-5 место  – команда " Умники" 4 А

  1. Olesja, Kotšešova
  2. Jeltsova, Jelizaveta 
  3. Jeltsov, Artjom 
  4. Zakatov, Andrei
  5. Ilja  Mazajev


4-5  место – команда " Ромашки" 6 А

  1. Artjom Zakatov
  2. Müürsepp, Milena
  3. Koroljova, Fleyr-Lili
  4. Bojev, Artjom
  5. Matskevitš, Maksim
  6. Chifonov, Martin

7, 9 классы:

1 место - команда "Книжная гильдия" 9А

  1. Valk, Ilona
  2. Аrefjeva, Maria
  3. Boronilštšikov, Aleks
  4. Gunjašin, David
  5. Кuzmina, Valerija
  6. Jermakova, Alina


2 -3 место - команда "Весёлые нолики" 7А

  1. Felert, Rozali - капитан
  2. Maljutina, Edeline
  3. Agurejeva, Veronika
  4. Aljona Kurotškina
  5. Hudilainen, Mihhail


2-3 место - команда "Иллюминаторы" 8А

  1. Vilanski, Daniil - капитан
  2. Sobolev, Evelin
  3. Terljuk, Ksenija
  4. Petrov. Kirill
  5. Pahhomova, Eva

Natalja Borodavina Huviringi „Erudiit“ juht

Anu Kangur- sai tiitli „Parem koolitervishoiuode“ Ida-Virumaa keskhaiglast 18.novembril 2021.a

Kooli osalemine finaali konkursil „ÕPI KOOS BOSCHIGA“, kus oli valiti ainult 8 üldhariduskooli. Õpetaja – Aleksander Ragni