Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал

Должность
 
Администрация (6)

Veera Korotajeva

Huvijuht
v.tchernoussova@kvg.ee


Tatjana Ilus

Sotsiaalpedagoog
+37256828776
t.ilus@kvg.ee


Rashid Sujumkulov

Infojuht
r.sujumkulov@kvg.ee


Julia Froljonok

Majandusjuhataja
+37256258637
j.froljonok@kvg.ee


Jelena Ragni

Директор
+37256934089
j.ragni@kvg.ee


Anneli Kustova

Õppealajuhataja
+3723374095
+37256452373
a.kustova@kvg.ee

Учителя (27)

Ilona Bondarenko

Kunst, käsitöö ja kodundus
i.bondarenko@kvg.ee


Svetlana Bondarevskaja

Inglise keel
s.bondarevskaja@kvg.ee


Natalja Borodavina

Vene keel ja kirjandus
n.borodavina@kvg.ee


Olga Borodkina

Eesti keel teise keelena
o.borodkina@kvg.ee


Svetlana Chernysheva

Matemaatika
s.chernysheva@kvg.ee


Natalia Geimonen

Pikapäevarühma kasvataja, E-kooli administraator
n.geimonen@kvg.ee


Margarita Ivanova

Geograafia, loodusõpetus, inimeseõpetus
m.ivanova@kvg.ee


Oxana Klein

Algklassi õpetaja
o.klein@kvg.ee


Irina Kryukova

Bioloogia, loodusõpetus, keemia; loodus- ja matemaatikaainesuundade juht
i.krjukova@kvg.ee


Elena Kuznetsova

Klassiõpetaja
j.kuznetsova@kvg.ee


Julia Maslak

Eesti keel teise keelena
j.maslak@kvg.ee


Margarita Minyaylo

Muusika
m.runga@kvg.ee


Galina Nikolajeva

Kehaline kasvatus, ujumine
g.nikolajeva@kvg.ee


Oksana Pavelkovitš

Füüsika ja matemaatika
o.pavelkovich@kvg.ee


Aleksander Ragni

Tehnoloogiaõpetus
a.ragni@kvg.ee


Natalia Samusseva

Klassiõpetaja
n.samusseva@kvg.ee


Tamara Simonovitš

Vene keel ja kirjandus
t.simonovich@kvg.ee


Roman Smolov

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
r.smolov@kvg.ee


Marina Strukova

Vene keel ja kirjandus
m.strukova@kvg.ee


Tatjana Surkina

Eesti keel teise keelena
t.surkina@kvg.ee


Sergei Tšaškin

Kehaline kasvatus, ujumine


Elviira Tšernoussova

Inglise keel; humanitaar- ja keeleainesuundade juht
e.tchernoussova@kvg.ee


Jelena Tärn

Klassiõpetaja, kunstiõpetus
j.tarn@kvg.ee


Olga Vilianskaia

Inglise keel
o.vilianskaia@kvg.ee


Natalja Volõnskaja

Pikapäeva rühma kasvataja
n.volynskaja@kvg.ee


Nina Kurmakaeva

Logopeed
n.kurmakaeva@kvg.ee


Marija Tšeremiskin

Pikapäeva rühma kasvataja

Персонал (3)

Galina Jakovleva

Raamatukoguhoidja
g.jakovleva@kvg.ee


Veera Rekk

Laborant


Anu Kangur

Kooliõde
+3723376999
anu.kangur@ivkhk.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.