Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Rashid Sujumkulov

Infojuht
r.sujumkulov@edu.kvg.ee


Veera Korotajeva

Huvijuht
v.tchernoussova@edu.kvg.ee


Tatjana Ilus

Sotsiaalpedagoog
t.ilus@edu.kvg.ee


Julia Froljonok

Majandusjuhataja
+37256258637
j.froljonk@edu.kvg.ee


Anneli Kustova

Õppealajuhataja
+3723374095
+37256452373
a.kustova@edu.kvg.ee


Jelena Ragni

Direktor
+37256934089
j.ragni@kvg.ee

Õpetajad (25)

Ilona Bondarenko

Kunst, käsitöö ja kodundus
i.bondarenko@edu.kvg.ee


Svetlana Bondarevskaja

Inglise keel
s.bondarevskaja@edu.kvg.ee


Natalja Borodavina

Vene keel ja kirjandus
n.borodavina@edu.kvg.ee


Olga Borodkina

Eesti keel teise keelena
o.borodkina@edu.kvg.ee


Svetlana Chernysheva

Matemaatika
s.chernysheva@edu.kvg.ee


Natalia Geimonen

Pikapäevarühma kasvataja, E-kooli administraator
n.geimonen@edu.kvg.ee


Natalia Golovanova

Klassiõpetaja
n.golovanova@edu.kvg.ee


Margarita Ivanova

Geograafia, loodusõpetus, inimeseõpetus
m.ivanova@edu.kvg.ee


Oxana Klein

Muusika
o.klein@edu.kvg.ee


Irina Kryukova

Bioloogia, loodusõpetus, keemia; loodus- ja matemaatikaainesuundade juht
i.krjukova@edu.kvg.ee


Elena Kuznetsova

Matemaatika
j.kuznetsova@edu.kvg.ee


Julia Maslak

Eesti keel teise keelena
j.maslak@edu.kvg.ee


Galina Nikolajeva

Kehaline kasvatus, ujumine
g.nikolajeva@edu.kvg.ee


Oksana Pavelkovitš

Füüsika ja matemaatika
o.pavelkovich@edu.kvg.ee


Aleksander Ragni

Tehnoloogiaõpetus
a.ragni@edu.kvg.ee


Natalia Samusseva

Klassiõpetaja, kunstiõpetus
n.samusseva@edu.kvg.ee


Tamara Simonovitš

Vene keel ja kirjandus
t.simonovich@edu.kvg.ee


Roman Smolov

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
r.smolov@edu.kvg.ee


Marina Strukova

Vene keel ja kirjandus
m.strukova@edu.kvg.ee


Tatjana Surkina

Eesti keel teise keelena
t.surkina@edu.kvg.ee


Marina Tkatšenko

Klassiõpetaja
m.tkatsenko@edu.kvg.ee


Sergei Tšaškin

Kehaline kasvatus, ujumine
s.chashkin@edu.kvg.ee


Elviira Tšernoussova

Inglise keel; humanitaar- ja keeleainesuundade juht
e.tchernoussova@edu.kvg.ee


Natalja Volõnskaja

Klassiõpetaja
Pikapäeva rühma kasvataja
n.volynskaja@edu.kvg.ee


Kseniya Gaiduk

Õpetajaabi, Pikapäeva rühma kasvataja
k.gaiduk@edu.kvg.ee

Töötajad (5)

Veera Rekk

Laborant


Anu Kangur

Kooliõde
+3723376999
anu.kangur@ivkhk.ee


Galin Jakovleva

Raamatukoguhoidja
g.jakovleva@edu.kvg.ee


Marina Ruza

Juhiabi
m.ruza@edu.kvg.ee


Nina Kurmakaeva

Logopeed
n.kurmakaeva@edu.kvg.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.