Koolielu

Huviringid 2019-2020


Huviring

Juhendaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede. 

1

Erudiit

Natalja Borodavina

 

 

 

 

13.00 – 19.00

2

Laulu ja mänguruum

Margarita Minyaylo

 

15.00 – 16.00

14.00 – 15.00

 

12.00 – 15.00

3

Ansambel „Lõbusad noodid“

Oxana Klein

13.20 – 14.20

14.20 – 15.20

 

 

13.20 – 14.20

4

Huvitav loodus

Irina Krjukova

 

 

15.00-17.00

 

 

5

MasterOK

Aleksandr Ragni

15.00 – 17.00

(4.-5. kl)

 

15.00 – 17.00

(6.-9. kl)

15.00 – 17.00

(6.-9. kl)

 

6

Draamaring

Tamara Simonovitš

 

 

 

 

 

7

Keeleklubi, 9. kl

Anneli Kustova

15.30 – 17.30

 

 

 

15.30 – 17.30

8

Maled

Sergei Titov

11.00-15.00

12.00 – 15.00

12.00 – 15.00

 

 

9

Kunstistuudio

Tatjana Rihkrand

 

12.00 – 19.00

12.00 – 20.00

 

 

10

Jalgpall

Anton Strelets

 

 

15.00 – 17.00

15.00 – 16.00

12.00 – 15.00

11

Spordimängud

Sergei Tšaškin

15.00 – 16.00

13.15 – 15.15

 

15.00 – 16.00

 

12

Suusaring

Viktor Kaurson

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

 

 

15.00 – 17.00

13

Poks

Vladimir Tšurkin

 

 

 

17.00 – 19.00

 

14

Jalgpall,  Irbis

Erik Šteinberg

17.00 – 20.00

 

17.00 – 20.00

 

17.00 – 20.00

15

Aeroobika

Galina Nikolajeva

18.00-19.00

 

 

18.00-19.00

 

 

18.00-19.00

 

16

Vokaalstuudio „Otrada“

Galina Kaurla

 

16.00-20.00

 

16.00-20.00

 

Huviring

Juhendaja

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede. 

1

Erudiit

Natalja Borodavina

 

 

 

 

13.00 – 19.00

2

Laulu ja mänguruum

Margarita Minyaylo

 

15.00 – 16.00

14.00 – 15.00

 

12.00 – 15.00

3

Ansambel „Lõbusad noodid“

Oxana Klein

13.20 – 14.20

14.20 – 15.20

 

 

13.20 – 14.20

4

Huvitav loodus

Irina Krjukova

 

 

15.00-17.00

 

 

5

MasterOK

Aleksandr Ragni

15.00 – 17.00

(4.-5. kl)

 

15.00 – 17.00

(6.-9. kl)

15.00 – 17.00

(6.-9. kl)

 

6

Draamaring

Tamara Simonovitš

 

 

 

 

 

7

Keeleklubi, 9. kl

Anneli Kustova

15.30 – 17.30

 

 

 

15.30 – 17.30

8

Maled

Sergei Titov

11.00-15.00

12.00 – 15.00

12.00 – 15.00

 

 

9

Kunstistuudio

Tatjana Rihkrand

 

12.00 – 19.00

12.00 – 20.00

 

 

10

Jalgpall

Anton Strelets

 

 

15.00 – 17.00

15.00 – 16.00

12.00 – 15.00

11

Spordimängud

Sergei Tšaškin

15.00 – 16.00

13.15 – 15.15

 

15.00 – 16.00

 

12

Suusaring

Viktor Kaurson

15.00 – 17.00

15.00 – 17.00

 

 

15.00 – 17.00

13

Poks

Vladimir Tšurkin

 

 

 

17.00 – 19.00

 

14

Jalgpall,  Irbis

Erik Šteinberg

17.00 – 20.00

 

17.00 – 20.00

 

17.00 – 20.00

15

Aeroobika

Galina Nikolajeva

18.00-19.00

 

 

18.00-19.00

 

 

18.00-19.00

 

16

Vokaalstuudio „Otrada“

Galina Kaurla

 

16.00-20.00

 

16.00-20.00