Uudised

Õppekäik Selisoo matkarajale 05. juuni Veera.Korotajeva

6.klass käis õppekäigul Selisoo matkarajal


Täna oli meie kooli õpilastel erakordne võimalus külastada Selisoo matkarada. Planeeritud oli läbida koostöös Iisaku Looduskeskuse juhendajatega õppeprogramm „Uurime sood“, kuid viimasel minutil saabus teavitus, et juhendaja on haigestunud.  Loodusainete õpetaja Irina Kryukova ei kahelnud hetkekski, et saab õppekäigu korraldamisega ka iseseivalt hakkama ning õppekäik saigi toimuda. Üheskoos avastati matkarada ja sood, soos kasvavaid taimi ja elustikku. Ilm soosis igati jalutuskäiku ja looduses olemist.

Aitäh õpetaja Irinale ja 6.klassile õppekäigu eest! Tuhat tänu Lüganuse Vallavalitsuse huvihariduse bussi juhile, Ivarile, meie õpilaste sõidutamise eest!

Täna oli meie kooli õpilastel erakordne võimalus külastada Selisoo matkarada. Planeeritud oli läbida koostöös Iisaku Looduskeskuse juhendajatega õppeprogramm „Uurime sood“, kuid viimasel minutil saabus teavitus, et juhendaja on haigestunud.  Loodusainete õpetaja Irina Kryukova ei kahelnud hetkekski, et saab õppekäigu korraldamisega ka iseseivalt hakkama ning õppekäik saigi toimuda. Üheskoos avastati matkarada ja sood, soos kasvavaid taimi ja elustikku. Ilm soosis igati jalutuskäiku ja looduses olemist.

Aitäh õpetaja Irinale ja 6.klassile õppekäigu eest! Tuhat tänu Lüganuse Vallavalitsuse huvihariduse bussi juhile, Ivarile, meie õpilaste sõidutamise eest!