Новости

KUMU külastamine projekti raames, 2. klass 22.05.2024 31. мая Veera.Korotajeva


Rohkem pilte

Osalemine KUMU muuseumitunnis „Seiklus mööda Eestit“. 22.mail õppisid Kiviõli Vene Kooli 2.klassi õpilased Eesti Kunstimuuseumis. KUMU korraldas meie õpilastele muuseumitunni „Seiklus mööda Eestit“, mille raames said õpilased aimu Eesti kunstiajaloost, maastikumaalidest ning Eestimaa erinevatest paikadest. Eesti Kunstimuuseumi külastus oli iseenesest huvitav kogemus ning arendada sai mitmeid oskusi, nagu koostöö- ning analüüsioskus. Õppekäik oli õpilastele tasuta. Aitäh Eesti Kunstimuuseumile heategevusfondi „Aitan lapsi kunsti juurde“ raames tasuta õppeprogrammi eest. Õppekäigu transport on tasutud Kultuuriministeeriumi toetusmeetmest „Kultuuriranits“.

Rohkem pilte

Osalemine KUMU muuseumitunnis „Seiklus mööda Eestit“. 22.mail õppisid Kiviõli Vene Kooli 2.klassi õpilased Eesti Kunstimuuseumis. KUMU korraldas meie õpilastele muuseumitunni „Seiklus mööda Eestit“, mille raames said õpilased aimu Eesti kunstiajaloost, maastikumaalidest ning Eestimaa erinevatest paikadest. Eesti Kunstimuuseumi külastus oli iseenesest huvitav kogemus ning arendada sai mitmeid oskusi, nagu koostöö- ning analüüsioskus. Õppekäik oli õpilastele tasuta. Aitäh Eesti Kunstimuuseumile heategevusfondi „Aitan lapsi kunsti juurde“ raames tasuta õppeprogrammi eest. Õppekäigu transport on tasutud Kultuuriministeeriumi toetusmeetmest „Kultuuriranits“.