Новости

Arukate õpilaste akadeemia 20.03.2024 22. марта Veera.Korotajeva


Oktoobrist märtsini meie kooli õpilased osalesid Arukate õpilaste akadeemias, mille eesmärk on süvenema õpilasi täppis-ja loodusteaduste valdkonda. Samuti õpilastel oli võimalus panna end proovile, sidudes teoreetilised teadmised prakrikaga.

20. märtsil, võtsid osa 9. klassi õpilased Kirill Petrov, Kevin Kruzberg, Anna Fefelova ja Vyacheslav Andreev. Seekord üritus toimus Jõhvi Põhikoolis. Meie meeskond saavutas väärika 5.-6. kohta. Olete väga tublid!

Oktoobrist märtsini meie kooli õpilased osalesid Arukate õpilaste akadeemias, mille eesmärk on süvenema õpilasi täppis-ja loodusteaduste valdkonda. Samuti õpilastel oli võimalus panna end proovile, sidudes teoreetilised teadmised prakrikaga.

20. märtsil, võtsid osa 9. klassi õpilased Kirill Petrov, Kevin Kruzberg, Anna Fefelova ja Vyacheslav Andreev. Seekord üritus toimus Jõhvi Põhikoolis. Meie meeskond saavutas väärika 5.-6. kohta. Olete väga tublid!